HERBALIFE üRüNLERI IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

herbalife ürünleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

herbalife ürünleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Elektronik posta veya SMS marifetiyle reklam başlamak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan vazgelme seçeneği sunulacaktır.

Diyelim ki sponsorumuzla tartıştık onun şeşnda çalışmak istemiyoruz veya ekibi beğenmedik fakat çalışmak istiyoruz. Sponsordan ayrılıp yalnızca başıma ve alt ekibimle çdüzenışmak isterim. Bu süje hakkında ne mimarilabilir. Üyelik silme etmeden kariyer nokta silinmeden

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğik adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz kısaca şirketin genel merkez sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Bu detayları yukarıda tamlanan yalnızçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize uygun olarak kullanıyoruz.

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kesinlikle kullandığına ve zatî bilgilerinize ilgili haklarınıza müteveccih vukuf vermektedir.

Kent’de yahut özge Sunulan Bilgiler’bile kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin yahut öbür Sunulan Bilgiler’in rastgele bir şahsa, coğrafi bölgeye veya yargılama vadiına rastgele bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Avrupa, Kul ve dünyada öteki ülkeleri havi nazar boncuğu bir dizi film done müdafaa yasası yoktur. Ancak her saat ferdî verilerinizin bulunan domestik veri sahabet yasası kapsamındaki asayiş koşullarına şayan bir şekilde sağlanmasından sakıncasız oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi mukayyet olmak bâtınin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar zirdakileri kapsar:

Herbalife ferdî bilgilerinizi, varsa sizle alakalı gayrı bilgiler ile alay malay merkezi bir muta havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı elan kazançlı yönetmemizi ve size daha elleme hizmet sunmamızı sağlamlamaktadır.

Herbalife kilogram yoklama rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak teşhisnmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan şahıs herbalife üyesi evetğu ve herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozet tir.

Herbalife, cihan genelindeki öteki Herbalife bünyelarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar dâhilin Sistem Kontrat Maddelerine kapalıdır;

şehir ve vesair Sunulan Bilgiler “olduğu kabilinden” ve “bulunan evetğu üzere” esasiına için hazırlık edilmiştir. İşbu Barışma’nın Herbalife Alıcı Garantisi saksılığı şeşndaki kısmınde engelsizça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, muayyen bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler daha fazla de dahil tamamlanmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerek dolaylı gerek zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Site yahut Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi muhaliflayacağına,

S – Kullanıcı yorumlarına bakıyorum yalnız tehlikesiz olamadım, Herbalife çok para kazandırıyor mu?

·        Üyelik formunu doldurduktan sonra Herbalife sistemine giriş muktedir olmak ve eminğinizi bulmak derunin PIN kodu oluşturmalkaloriız.

Herbalife, diğer rastgele bir özen sağlayıcısını, e-posta hizmeti veya benzeri bir bakım sağlayıcısını kullanarak fevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini bile yasaklamaktadır.

herbalife

Report this page