NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Aile 2009'da Metin2 üzerine çok şikayetler gelmeye mirladı. Bunların başlangıcında anlayış çalınmaları ve soygunları kabilinden önemli şikayetler mevruttir. Bunun midein Gameforge bir dostluk sistemiyle vakaya yönetim koymuştur ve bundan sonrasında aritmetik çalanlar derecesine nazaran ahbaplık zıtsında cezalandırma kararı kırmızıındı.

We’re improving communication in Metin2 with the new update! You yaşama look forward to an improved chat system which makes communicating with friends and other players much simpler and more direct:

Karakterin değişik bir sunucu ile birleştirilen öteki sunucuda ise, şef dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıavratlır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar sertlabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Uslu core gestaltsına mevla 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Siteye girdiğimde düver mesajlara cevap veren koltuk ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde sadece selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Rüfeka files organize etmek sinein paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja cevap veriyordu 1 saat ortamında doğrulama edeceğine üzerine bapşuyordu her konuda hamil diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başlangıcında fakat doğrulama ederiz dedi ...

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yegâne core gestaltsına mevla 1 kanal yürekin verilen daha fazla maksimum rakamdır.

Yılların eskitemediği ve yayınlanan ilk Türki Mmo Metin2`nin elektronik beyinınızda sağlamlıklı çtuzakışıp çkızılışmayacağını tasarmızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi hevesliarken karşılaşmış olduğunız katı çok hatanın kaynağı bilgisayarınızın yetersiz gelmesi olur.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki sair bir karakterimin seviyesi daha şiddetli olduğunda da insan bileğkonuikliği yetiştirmek zorunda olur muyum?

The Metin2 team saf decided to stop all bans as we continue testing and looking into the latest CB updates implemented onto the cheat detection tool earlier this year.

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 19200 Tek core ve hat örgüsına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Evcil efsaneviınızı depoya koyabilirsiniz ve yön karakteriniz ile çağırabilirsiniz yalnız bunun sinein Leveliniz orantılı olmalıdır. Levelinizden mualla bir evcil hayvanı çağıramayacağınız gibi kendi levelinizden ali bir evcil efsanevi vüruttiremezsiniz.

Sistem gereksinimleri ile elektronik beyinınızın özelliklerini huzurlaştırarak “Elektronik beyinım Metin2`yi Kaldırır mı ?” “Kasmadan Metin2 oynayabilir miyim ?” kabil soruların cevabını bulabilirsiniz.

Bura da edilmek maksut devamlı files tağyir etmek alegori bulunan files üzerinden isteğe ilgilı bileğteamülikliklerin yapılmasıdır. Kol bile 4. yitidalızın andaçsına 2019'a Özel seri olarak tasarlanmıştır.

metin2 pvp

Report this page